Jaki prezent dla męża na Święta (https://www.taniaksiazka.pl/prezenty/oryginalne-prezenty-na-swieta-dla-niego) można mieć? Tak, kosmetyki zawsze się sprawdzają. Chociaż nie można zapominać o tym, że każdy dorosły facet ma już swoje ulubione marki i zapachy. Mogą sprawdzić się również narzędzia, ale tych na pewno ma już mnóstwo. A co, gdyby tak pomyśleć o tym, aby mężczyźnie podarować chwilę wytchnienia? Jest to jeden z takich pomysłów, który na pewno się dobrze sprawdzi. Wytchnienia z dobrą książką w ręce. Tak, nawet mężczyźni lubią czytać dobre książki.

“Sto milionów dolarów”

Może sami mężczyźni niezbyt gustują w romantycznej, świątecznej scenerii, ale przecież nikt nie powiedział, że akurat takie książki należy im kupić. W szczególności, że niesamowity Lee Child ma dla nich doskonałą propozycję. Oto kolejna część serii odnoszącej się do znanego już wielu osobom, Jacka Reachera. Tym razem autor przenosi wszystkich do 1996 roku. Jack jest zdecydowanie młodszy i jeszcze nie podróżuje bez celu po kraju. Tym razem bohater zostaje wciągnięty w misję pomiędzy różnymi agencjami. Zadanie? Przechwycić walizkę, która ma zawierać sto milionów dolarów. Suma niebagatelna, dlatego tak wiele osób chciałoby ją przejąć dla siebie. Tak nie może się stać. Czy Jack Reacher jak zwykle stanie na wysokości zadania? Czy tym razem zło zatryumfuje?

“Wotum nieufności. W kręgach władzy”

Autorem tej książki jest niesamowity Remigiusz Mróz – jeden z najbardziej znanych, polskich autorów, który ma na swoim koncie już wiele spektakularnych książek. Ta opowieść już od wielu lat znajduje się na rynku, nadal ciesząc się dużą popularnością, Wszystko przez to, że akcja toczy się na wysoko postawionych kręgach władzy. Daria Seyda to marszałek Sejmu, która budzi się w hotelowym pokoju. Kobieta w ogóle nie pamięta kilkunastu ostatnich godzin. A to i tak najmniejszy z jej aktualnych problemów. Patrick Hauer trafia na ślad największego przekrętu politycznego ostatnich lat. Sprawa dotyczy znanych osób. Czy bohater zdecyduje się na jej ujawnienie?