Warto wiedzieć, że upominek dla mężczyzny nie musi być drogi. Można zaobserwować, że z roku na rok coraz większa liczba kobiet kupuje swoim partnerom książki. Jaką pozycję warto kupić? Dlaczego książka to doskonały pomysł na prezent dla mężczyzny ze strony www.taniaksiazka.pl?

„Behawiorysta” – Remigiusz Mróz

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że “Behawiorysta jest w najprostszym możliwym ujęciu” wciągającym kryminałem. Czytelnik praktycznie do samego końca nie będzie wiedział kto ściga, a kto jest ściganym. W książce zamachowiec podjął decyzję o zajęciu przedszkola. Następnie groził, że zabije nie tylko wychowawców, ale również dzieci. Należy mieć świadomość, że nie stawia żadnych żądań. Z kolei policja z każdą kolejną minutą stawała się coraz bardziej bezradna. Ostatecznie w akcie desperacji postanowiła ściągnąć na miejsce Gerarda Enidlina. Jest to osoba wydalona z prokuratury, która jest ekspertem w komunikacji niewerbalnej. Jakie jest jego zadanie?

„Okularnik” – Katarzyna Bonda

Jeżeli mężczyzna uwielbia kryminały, partnerka może sprezentować mu pozycję Katarzyny Bondy. Omawiana książka jest kolejną powieścią z Saszą Załuską, jako głównym bohaterem. Podjął bardzo ważną decyzję o powrocie na służbę, ale wcześniej postanowił poukładać swoje myśli w Hajnówce na Podlasiu. Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że będąc we wspomnianych okolicach trafił na białoruskie wesele. Należy mieć świadomość, że w niewyjaśnionych okolicznościach zginęła panna młoda. Ponadto nie jest to jedyna osoba, która zaginęła w ciągu kilku ostatnich tygodni. Warto wiedzieć, że fabuła jest bardzo skomplikowana. Oznacza to, że miłośnicy kryminałów powinni być usatysfakcjonowani.

„Złudzenie” – Charlotte Link

Książka jest niezwykle pasjonującym thrillerem. “Złudzenie” będzie wciągać czytelnika już od pierwszych stron. Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że Charlotte Link ponownie zdecydowała się połączyć psychologiczne i kryminalne wątki. Kochający mąż i ojciec – Peter Simon zniknął bez żadnego śladu. Godny uwagi jest fakt, że śledztwo na własną rękę rozpoczęła jego żona. Odkryła jednak, że partner miał w swoim życiu mnóstwo sekretów.